ספורטאי בטיפול מים

מי אנחנו?

Go-Getter – טיפולי מים ייעודיים לספורטאים

המאמצים הבלתי פוסקים שמשקיעים ספורטאים מענפי הספורט השונים מחייבים את גופם "להחלים" בין אימון לאימון. אולם לא תמיד יש די זמן בין האימונים, והמומחים תרים אחר דרכים חדשות להאיץ ולשפר את תהליכי ההחלמה הטבעיים בגופם של ספורטאים. טיפול במים הוא התשובה המושלמת לצורך זה.

הרפיית המתח בשרירים

הטיפול ניתן בבריכת מים חמימים. תכונות המים הן המאפשרות הרפיה ושחרור המתח בשרירים. במהלך השהות במים, פועל החלק הפארא-סימפתטי של מערכת העצבים האוטונומית, שאחראי על תהליכי ההתחדשות בגוף. בזכות זאת, טיפול המים מאפשר הרפיה, מגביר את תהליכי ההתחדשות בגוף, ומסייע בהרחבת טווח התנועה של המפרקים.

התמודדות עם לחץ

בנוסף לשהות המרפה במים החמימים, טיפול המים משלב תרגילים, מתיחות וטכניקות מתורת השיאצו. לספורטאי הפעיל ולעתים התשוש, שחייו רוויי לחצים בלתי פוסקים, זוהי הזדמנות פז לאפשר לגופו להיות סביל, ופשוט לצוף ולהירגע – פנים וחוץ.

החזון

Go-Getter פועל מתוך היכרות מעמיקה עם מצבם האישי והפיזי של ספורטאים מהענפים השונים. מצבי הלחץ הגופניים והנפשיים שספורטאים נתונים בהם גורמים לעייפות, פוגעים ביכולת החשיבה והדיוק, ומסכנים משמעותית את ביצועי הספורטאים בתחרויות. היעד הבלעדי של Go-Getter הוא לאזן את הספורטאי – פיזית ונפשית – כדי לאשפר לו לשפר את הישגיו, בתהליך מהנה, קל ומהיר.


יש דברים שאפשר לעשות רק במים

logo go-getter

חיפה • בית ינאי • הרצליה
תל אביב • ירושלים


רוני ווטסון - חיפה, בית ינאי
052-8599355
ronny.watson1@gmail.com

רוני ליף - הרצליה, רשפון, תל אביב
054-4228018
ronileef@gmail.com

facebook